Přidej inzerát k těm stávajícím,
kterých tu je už 1323Novinka

13.11.2015

Nejlepší lyže? Výsledky skitestu napoví…Zobrazeno 1240x

SkitestyBlíží se další lyžařská sezona a s ní nákupy nového vybavení. Jste zkušený lyžař a potřebujete nové sjezdovky? Ovšem od kterého výrobce budou nejlepší? Máte si vybrat raději Salomon, Rossignol, Head nebo snad Elan? Značek a modelů je tolik a volba těžká, nebo ne? Co takhle zjistit o jednotlivých modelech víc, porovnat jejich vlastnosti a na základě toho si vybrat? Skvělý nápad, podívejte se na skitesty, které vám pomohou si lyže prohlédnout opravdu zblízka.

Samozřejmě každá rada dobrá, můžete si nechat poradit ve specializovaném obchodě, ovšem nikdy nevíte, zda vám prodavač radí, protože tomu rozumí nebo jen chce prodat. A vy si to přece chcete na sjezdovce především parádně užít ne? Potom potřebujete správné lyže, napsané parametry nejsou vždy dostatečně vypovídající, proto se provádějí ski testy, které odhalí skutečné jízdní vlastnosti jednotlivých modelů. Skitesty pro Snow.cz se provádí zcela nezávisle, lyže projdou rukama několika desítkám testérů různých lyžařských kvalit. Výsledky jsou potom objektivní a každý zde najde to, co hledá.

Každý rok se testují různé nové modely lyží od carvingových až po freeridové. Ve výsledcích skitestu najdete vždy model, kterého se výsledky týkají, a také jeho papírové parametry, k tomu se přidají zkušenosti testujících a vy tak máte další informace, které vám pomohou vybrat si ty nejlepší lyže na sjezdovku právě pro vás. Z testů většinou vyplývá, že na trhu v podstatě nenarazíte na špatné sjezdovky, mohou být jen nevhodně zvolené, ale vyloženě špatně vyrobené, s tím se prakticky nesetkáte. Recenze na základě vlastních zkušeností přináší užitečné informace ostatním lyžařům, ne každý si může dovolit jet na hory testovat lyže sám. Pro takové jsou tu ski testy na Snow.cz.
 

Zpět na hlavní stránku novinek

 Přidej se k nám na Facebooku

Spolupracujeme: